Skip links

WATTroutery

Regulátory WATTROUTER jsou určeny pro optimalizaci vlastní spotřeby pro objekty s instalovanou fotovoltaickou (FVE) nebo větrnou (VTE) elektrárnou. Po správné instalaci a nastavení tyto regulátory dokonale optimalizují využtí přebytků energie vyrobených vaší FVE nebo VTE. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možností využití vyrobené energie může být i pouhé 4 měsíce!
Na regulátory WATTrouter se obvykle připojují bojlery, akumulační nádoby, topná tělesa pro přitápění, klimatizace, bazénové filtrace apod. Jsou to spotřebiče, které mohou elektrické přebytky účelně akumulovat v době, kdy elektrárna vyrábí.

Provádíme odborné poradenství pro Vaši elektrárnu, kde navrhneme nejlepší řešení pro maximální využití vyrobené energie, včetně montáže WATTrouteru.

 

Smysl použití WATTrouteru nejlépe objasňují následující grafy.

Bez regulátoru WATTrouter přebytečná energie z Vaší FVE/VTE proudí do sítě Vámi nevyužita, za minimální úhradu a se všemi negativy pro distribuční síť, je-li jí najednou příliš mnoho. V příkladu je zapojen bojler na běžný osmihodinový nízký tarif, který je zde přítomen od 14 do 16 hodin a dále od půlnoci do 6 hodin.

Provoz s WATTrouterem

S regulátorem WATTrouter přebytečná energie z Vaší FVE/VTE primárně proudí do Vašich spotřebičů, které lze provozovat v době, kdy elektrárna vyrábí místo jejich obvyklého provozu na nízký tarif. V uvedeném příkladu elektřina z FVE proudí do bojleru ve dne, což má za následek úspory v nízkém tarifu v noci.

Pokud Vás zaujalo toto řešení hlídání spotřeby elektřiny nebo Vás něco zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Po domluvě můžeme poradit a navrhnout přímo pro Vaši FVE nebo VTE elektrárnu nejlepší možné řešení.

Proč si vybrat nás

31
Let v branži
Záruka
Kvalitní práce
100+
Realizovaných projektů
Přes 10
Zaměstnanců

Kontaktujte nás

jsme vám k dispozici každý pracovní den.

Fakturační údaje: 

Třešňová 1579,

565 01 Choceň

ICO: 736 47 730

DIČ: CZ8011193674

Pracovní doba

Po - Pá: 06:30 - 15:00