Elektrické instalace slaboproudého a silnoproudého napětí

Zabezpečovací systémy firmy Jablotron

Zabezpečovací systém od české firmy Jablotron je určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny, chaty, zahrady apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.


Bezdrátové řešení alarmu JABLOTRON umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Žádné sekání omítky pro kabely, vhodné pro již postavené domy. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!
Pro novostavby doporučujeme kabelové provedení z ekonomického hlediska. Vše je napájeno z kabelů, tudíž není potřeba téměř žádná údržba (výměna baterií).
JABLOTRON vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení, spotřebiče na dálku nebo otevřít garážová vrata. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno!
Ke svému alarmu JABLOTRON se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.