Sekční garážová vrata a brány

Nejdelší záruka na trhu 11 let
Nová technologie DURA PRINTa nejširší nabídka imitací dřeva kašírováním
Výborné tepelně-izolační vlastnosti
Sekce vždy o tloušťce 40mm

Sekční garážová vrata jsou v dnešní době nejpoužívanějším typem garážových vrat. Vrata jsou složena ze sekcí o výšce 500 nebo 610 mm, které vyjíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop. Sekční garážová vrata mohou být vybavena motorem s dálkovým ovládáním a příslušenstvím, jako jsou integrované vstupní dveře, různé druhy okének, madla, kliky a dalšími prvky.

Garážová vrata

Elegantní automatická sekční garážová vrata, která se otevírají svisle nahoru pod strop. Tak získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Jedná se o plně zateplená vrata s polyuretanovou izolací síly 40 mm, která nejlépe zabezpečí tepelnou pohodu v garáži a přilehlých obytných místnostech domu.

Posuvná Garážová vrata

Možnost částečného otevření
Průjezdná výška zůstává zachována
Luxusní hliníkové kování
Vždy přesně na míru
Posuvná garážová vrata jsou zajímavou alternativou ke klasickým sekčním, dvoukřídlým nebo rolovacím vratům. Posuvná vrata je možné otevřít také jen částečně pro pohodlný průchod osob a ušetřit tak i nemalé náklady na energie. Instalací posuvných garážových vrat navíc nedojde ke snížení průjezdné výšky otvoru.

Design Lamela

Garážová vrata s designem lamela jsou představitelem klasického designu a tradičním původním typem vrat. Díky jasným liniím se hodí ke každému typu domu a zdiva. Lamelová vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě. Na přání zákazníka je možno použít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL nebo imitaci dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon, jejichž povrchová úprava je zvýrazněna strukturou dřeva woodgrain. Použití hladké lamely umožňuje aplikaci technologie kašírování panelu, což rozšiřuje nabídku imitací dřeva i barevných odstínů.

Design Drážka

Garážová vrata se středovou drážkou jsou stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garážových vrat. Jejich předností je praktičnost a jednoduchost. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie a tím doplňuje moderní design Vašeho domu. Na panel se středovou drážkou, který je buď hladký nebo se strukturou woodgrain, lze aplikovat širokou škálu barev dle vzorníku RAL. Vrata se středovou drážkou se výborně hodí pro použití technologie kašírování. Při výběru kterékoliv imitace dřeva nebo barevné fólie je panel vždy hladký.

Design Hladký

Toto provedení vrat si svým moderním a luxusním vzhledem získává stále více příznivců. Vrata vyrobená z panelů bez prolisů doplňují moderní architekturu stavby. Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL a všech imitací dřeva i barevných fólií při využití technologie kašírování. Tato varianta je ideální pro využití nerezových dekorů a nejrůznějších tvarů designových okýnek.

Design Kazeta

Kazetová vrata jsou po mnoho let v oblibě pro svůj charakteristický vzhled, který doplňuje architekturu Vašeho domu. Představují klasický design a jsou nejvhodnějším typem pro použití dekorativního prosklení. Jsou dodávána vždy se strukturou dřeva woodgrain a to jak standardně v bílé barvě, tak při volbě barvy dle palety RAL i imitací dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon.

Design V-Profil

V-profil je novým typem panelu, který na první pohled zaujme svým neotřelým designem. Jemné prolisy o šíři 8 mm nebo 16 mm vytváří elegantní perspektivu, která se harmonicky snoubí s moderní architekturou domu. Povrch panelu je vždy hladký. Je standardně dodáván stříbrný a umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL.

Posuvná vrata

Posuvná vrata jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo dvoukřídlým vratům. Hlavní výhodou posuvných vrat je možnost jejich pouze částečného otevření pro pohodlný průchod. Další nezanedbatelnou výhodou je, že instalací posuvných vrat se nesníží průjezdná výška otvoru. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i posuvná vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru. Pro montáž do Vaší garáže je vždy použita masivní konstrukce zajišťující dlouhou životnost těchto vrat. Posuvná vrata jsou utěsněna pomocí systému těsnících gum a kartáče. Tato vrata umožňují použití jakéhokoli typu panelu i příslušenství jako u sekčních vrat. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než třiceti imitací dřeva. Z hlediska stavební připravenosti je nezbytně nutná rovná podlaha. Maximální povolený sklon je 5 mm na šířku i hloubku vrat. Pokud není rovná podlaha, je ohrožena správná funkčnost vrat.

Dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem

Dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu k sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Jsou ideální pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i dvoukřídlá vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru. K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem. Dvoukřídlá vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. Masivní hliníková konstrukce s přerušeným tepelným mostem zaručuje dlouhou životnost těchto vrat a výborné tepelně-izolační vlastnosti. Hliníkový rám je rovněž výrazným designovým prvkem těchto vrat. Nabízí se možnost zajímavých barevných kombinací rámu a výplně, což umožňuje přesně sladit vrata s fasádou domu nebo s některým jeho prvkem. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než padesáti pěti imitací dřeva a barevných fólií, které jsou na panely nanášeny pomocí speciální metody kašírování. Jako výplň lze použít jakýkoliv typ panelu i většinu příslušenství jako u sekčních vrat.

Dvoukřídlá vrata s nepřerušeným tepelným mostem

Dvoukřídlá vrata s nepřerušeným tepelným mostem jsou klasickým typem dvoukřídlých vrat. V porovnání s dvoukřídlými vraty s přerušeným tepelným mostem mají samozřejmě horší tepelně-izolační vlastnosti, jejich výhodou je však nižší cena. Stejně jako dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem jsou i tyto dvoukřídlá vrata vyráběna vždy přesně na míru, mají seřizovací panty, nízký práh, který zpevňuje celou konstrukci a masivní hliníkový rám, ovšem s nepřerušeným tepelným mostem. Lze samozřejmě použít většinu příslušenství jako u sekčních vrat nebo si vybrat jakoukoli imitaci dřeva, barevnou fólii i barvu z rozšířeného vzorníku barev dle vlastního přání. Montáž obou typů dvoukřídlých vrat probíhá vždy do otvoru. Z tohoto důvodu není potřeba žádné ostění a pro provedení bez elektrického pohonu ani nadpraží. Při použití elektrického pohonu je nutné nadpraží alespoň 50 mm. Pro variantu s elektrickým pohonem jsou používány stejné pohony jako pro sekční vrata. Panely ve vratech jsou standardně umístěny vodorovně, pro svislé umístění je nutná individuální konzultace. Oba typy dvoukřídlých vrat jsou vždy otvíravé pouze směrem ven.

Vedlejší dveře s přerušeným a nepřerušeným tepelným mostem

Tyto vedlejší dveře vyráběny vždy přesně na míru, mají seřizovací panty, nízký práh, který zpevňuje celou konstrukci a masivní hliníkový rám. Lze samozřejmě použít většinu prosklení jako u sekčních vrat nebo si z naší široké nabídky vybrat jakoukoli barvu, imitaci dřeva nebo barevnou fólii. Oba typy vedlejších dveří se montují vždy do otvoru a mohou být otvíravé dovnitř i ven. Vedlejší dveře se však nepoužívají pouze u garážových vrat. Naopak, vedlejší dveře, které mají identický vzhled s vraty, jsou velmi vhodnou a elegantní variantou umožňující oddělit pohyb osob a vozidel v průmyslových objektech. I u průmyslových vrat je pochopitelně zachována možnost použití různých typů prosklení a dalších doplňků.

Rolovací vrata

Rolovací vrata od společnosti KRUŽÍK s.r.o. jsou lehká, pevná a tichá a je možné je namontovat do libovolného prostoru, kde zabírají minimum místa a nevyžadují dodatečný prostor při otevírání. Jsou ideální v případě, kdy je pro otevírání nedostatek místa nebo je instalace jiných typů vrat nemožná. Profily používané k výrobě rolovacích vrat KRUŽÍK jsou vyráběny z vysoce kvalitních hliníkových lamel o výšce 55 nebo 77 mm s polyuretanovou výplní. Všechna rolovací vrata vyrábíme vždy přesně na míru. Pro automatizaci rolovacích vrat používáme pohony Somfy a Nice.

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata jsou určena především pro průmyslové a skladovací objekty. Konstrukce průmyslových vrat odpovídá požadavkům na nejvyšší pevnost, odolnost a snadnou a bezpečnou manipulaci. Nejpoužívanějším typem průmyslových vrat jsou sekční průmyslová vrata. Své místo na trhu si však nachází i rolovací nebo rychloběžná průmyslová vrata. Díky precizní výrobě přesně na míru splní průmyslová vrata KRUŽÍK přání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Ocelová vrata Base+

Průmyslová vrata Base+ jsou určena především pro průmyslové a skladovaci objekty. Vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jejich konstrukce vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost a snadnou a bezpečnou manipulaci. Provedení plných sekcí tohoto typu vrat nabízíme v oblíbeném designu lamely v bílé nebo stříbrné barvě. Na přání je samozřejmě možné vyrobit tato vrata v jakékoli barvě dle široké palety RAL.

Hliníková vrata ALU+

Hliníková vrata ALU+ nabízejí velkorysé řešení při stavbě či adaptaci průmyslových objektů s požadavkem na výrazné prosklení interiéru. Při využití kvalitních materiálů se lehkost a elegance snoubí s pevností a stabilitou. Bezpečnost na základě vizuálního kontaktu a maximální odolnost proti korozi jsou samozřejmostí u tohoto typu vrat.

Hliníková vrata ALM+

Hliníková průmyslová vrata s maximálním prosklením umožňují již zvenku ukázat to, co stojí za to prohlédnout si uvnitř. Tato varianta průmyslových vrat se výborně hodí například do autosalonů, protože vrata s maximálním prosklením budou již z dálky přitahovat zvědavé pohledy kolemjdoucích, kteří zajisté rádi zavítají i dovnitř. Na přání je možno mít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL. Vrata s maximálním prosklením do 3000mm šířky jsou bez svislé příčky, od 3001 do 5000mm jsou z bezpečnostních důvodů uprostřed rozdělena jednou svislou příčkou.

Nakládací technika – vratová těsnění

Vratová těsnění s hliníkovou konstrukcí jsou ochranná zařízení, instalovaná na vnější vratový otvor překládací rampy. Slouží k těsnému a bezpečnému propojení ložné plochy nákladního automobilu a vratového otvoru budovy.
aručuje maximální ochranu překládaného zboží před vnějšími povětrnostními podmínkami, optimální pracovní podmínky pro manipulační dělníky a významným způsobem šetří náklady na energie. Vratová těsnění mají stabilní konstrukci s fólií odolnou proti roztržení. Jsou vysoce univerzální a tudíž použitelná pro všechny velikosti nákladních automobilů.

Nakládací technika – vyrovnávající můstky

Vyrovnávací můstek se sklopnou lištou je zařízení, které umožňuje vyrovnání výškového rozdílu a přemostění vzájemného odstupu ložné plochy nákladního automobilu a překládací rampy v průběhu nakládky/vykládky. Používají se pro vnější vratové otvory a překládací rampy, na kterých probíhá překládka zboží z nákladních vozidel do skladových prostor, event. na překládací rampu a naopak. Jsou zvláště vhodné pro zjednodušení a zrychlení překládky paletizovaného a velkorozměrového zboží.
Výhodou je možnost použití malé mechanizace a vysokozdvižných vozíků během překládky bez rizika poškození zboží, zrychlení toku materiálu a výrobků, jednoduchá obsluha, bezpečný a operativní provoz.

Pohony

Pro garážová vrata používáme pohony Marantec, Somfy, Kinggates, Doormax a Force-Door. Nabízíme vám pohony garážových vrat o různé síle podle plochy a váhy vrat. Obsluha a ovládání pohonů jsou velmi pohodlné. Schopnost měkkých startů a zastavení zaručuje maximálně tichý chod vrat a snižují jejich opotřebení. Všechny stropní pohony mají navíc integrované osvětlení. Pohony vrat i bran je možné propojit s dálkovým ovládáním.

Výhody pohonů garážových vrat:
• Na pohony Marantec a Somfy záruka 5 let
• Měkký rozjezd a dojezd
• Frekvence 868 i 433 MHz
• Nízká spotřeba v pohotovostním režimu.

Garážové pohony

K vratům KRUŽÍK nabízíme převážně pohonné systémy Marantec Comfort, které odpovídají všem moderním požadavkům na pohony garážových vrat. Nejvyšší bezpečnost a optimální kvalita zaručují perfektní funkčnost. Špičková technologie pohonů odpovídá nejnovějším normám a je absolutně spolehlivá.
Velmi příjemnou vlastností pohonných systémů Marantec Comfort je jejich schopnost nerozvinout pohonné síly ihned plně, nýbrž startovat a zastavovat chod vrat měkce a to v obou směrech pohybu. Měkké starty a zastavení zaručují maximálně tichý chod vrat, ve dne i v noci. Patentovaná vypínací automatika pohonných systémů Marantec Comfort reaguje okamžitě na sebemenší překážky, ruší-li chod vrat. Vrata se ihned vrátí o cca 20 cm zpět. Pomocí programování vedeného návodem krok za krokem je zprovoznění všech pohonných systémů Marantec Comfort nekomplikované a jednoduché.
Pohonné systémy Marantec Comfort chrání Váš majetek, i když nejste zrovna doma. Elektronicky kontrolované zajištění proti vysunutí vrat zabezpečí stabilitu v každé poloze a zabrání neoprávněné osobě v přístupu např. násilným způsobem. Všechny pohony Marantec pracují na moderní a bezpečné frekvenci 868 MHz s plovoucím kódem, což znemožňuje náhodné otevření vrat. Spotřebu proudu lze optimálně redukovat a to i v klidové poloze. Pro fáze, v nichž motor čeká v pohotovostním modu byla vyvinuta technika, která redukuje spotřebu proudu o více než 60%.

Průmyslové pohony

Pro automatizaci sekčních průmyslových vrat nabízíme výkonné a spolehlivé boční pohony od špičkových evropských výrobců. Tyto pohony dodáváme buď v plně automatizované verzi s veškerým komfortem nebo v provedení tzv. „mrtvý muž“.

Bránové pohony

Bránové pohony se používají pro elektrické ovládání samonosných a křídlových bran.

Nezávazná poptávka

ELINCHOCEN.CZ 2020 © Designed by WebLeaders.cz